Интер обърна Милан в 97-ата минута, Ибрахимович изгонен

Description

Интер се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Италия след супер драматична победа над Милан с 2:1 в Дерби дела Мадонина.  Златан Ибрахимович в 31-ата минута изведе росонерите. Шведът обаче беше изгонен от игра в 58-ата минута с втори жълт картон, след като се сби с Ромелу Лукаку в края на първото полувреме, за което бе предупреден официално.

В 71-ата минута Ромелу Лукаку изравни от дузпа. Кристиан Ериксен вкара победния гол в 97-ата минута.

Четвърт час преди края главният рефер Паоло Валери получи контузия и така той беше заместен от четвъртия съдия - Даниеле Кифи. Двубоят беше от четвъртфиналите на Купата на Италия, а победителят ще срещне Ювентус или СПАЛ в полуфиналите на турнира.